Company Announcements

Kvietimas į Šiaulių banko 2022 metų pirmojo ketvirčio finansinių rezultatų ir aktualijų pristatymą internetiniame seminare

Source: OMX
Kvietimas į Šiaulių banko 2022 metų pirmojo ketvirčio finansinių rezultatų ir aktualijų pristatymą internetiniame seminare

AB Šiaulių bankas kviečia akcininkus, investuotojus, analitikus ir visus besidominčius į 2022 metų pirmojo ketvirčio neaudituotų finansinių rezultatų ir aktualijų pristatymą internetiniame seminare (angl. „webinar“). Pradžia – 2022 m. gegužės 4 d. 16.00 val. Seminaras vyks anglų kalba.

Banko Administracijos vadovas Vytautas Sinius bei Finansų tarnybos vadovas Donatas Savickas pakomentuos banko 2022 metų pirmojo ketvirčio finansinius veiklos rezultatus bei aktualijas ir po pristatymo atsakys į dalyvių klausimus.

Dėl riboto seminarui skirto laiko maloniai prašome atsiųsti klausimus anglų kalba iš anksto iki 2022 m. gegužės 4 d. 13.00 val. el. paštu emilija.ivanauskaite@nasdaq.com.

Kaip prisijungti prie internetinio seminaro?

Visus norinčius dalyvauti internetiniame seminare, prašome registruotis aktyvuojant šią nuorodą: https://nasdaq.zoom.us/webinar/register/WN_QHWBi2jzSeiT7_sXeTsfPg. Jums bus išsiųsta nuoroda prisijungti į internetinį seminarą ir instrukcija, kaip sėkmingai tai padaryti. Jungiantis į seminarą pirmą kartą, bus prašoma atsisiųsti nedidelį priedą interneto naršyklei. Internetinis seminaras bus įrašomas ir jo įrašas bus patalpintas Šiaulių banko internetiniame puslapyje https://sb.lt/lt ir Nasdaq Baltic youtube.com paskyroje.

Kas yra internetinis seminaras?

Internetinis seminaras – internetinė priemonė, kurios metu bendrovės atsakingi asmenys komentuoja bendrovės finansinius rezultatus. Internetinis seminaras suteikia galimybę esamiems ir potencialiems bendrovės investuotojams, žiniasklaidai bei kitiems vertybinių popierių rinkos dalyviams bendrauti su bendrovių vadovais internetinėmis priemonėmis, tiesiogiai užduoti klausimus ir iš karto gauti atsakymus.

Papildoma informacija:
Tomas Varenbergas
Rinkų ir iždo departamento direktorius
tomas.varenbergas@sb.lt, +370 5 203 22 00