Company Announcements

Šiaulių bankas išleido 75 milijonų eurų apribotų pirmos eilės privilegijuotųjų obligacijų emisiją

Source: OMX
Šiaulių bankas išleido 75 milijonų eurų apribotų pirmos eilės privilegijuotųjų obligacijų emisiją

AB Šiaulių bankas sėkmingai išplatino 75 milijonų eurų apribotų pirmos eilės privilegijuotųjų obligacijų emisiją. Ketverių metų trukmės obligacijos išleistos su emitento teise išpirkti jas pirma laiko po trijų metų.

„Naujoji obligacijų emisija yra pirmas kartas, kai Šiaulių bankas žengė į tarptautinę obligacijų rinką. Tai padės Bankui atitikti būsimus MREL reikalavimus, kartu sustiprins įsipareigojimų struktūrą ir išplės investuotojų bazę. Gavę teigiamų atsiliepimų ir didelio susidomėjimo, su naująja emisija pagrindinį dėmesį telkėme į institucinius Baltijos ir Skandinavijos šalių investuotojus“, - komentavo Tomas Varenbergas, Šiaulių banko rinkų ir iždo departamento direktorius.

Obligacijos buvo išleistos su 140 bazinių punktų priedu virš vidutinės apsikeitimo sandorių normos. Naujųjų vertybinių popierių kupono dydis nustatytas 1,047 proc.

Obligacijos išleistos pagal AB Šiaulių banko 250 mln. vidutinės trukmės ne nuosavybės vertybinių popierių 2021 m. rugsėjo 27 d. programą, jos bus listinguojamos Nasdaq Baltijos skolos vertybinių popierių sąraše. Šiaulių bankui Moody‘s yra suteikęs ilgalaikių indėlių reitingą Baa2 su teigiama perspektyva.

Papildoma informacija:
Tomas Varenbergas
Rinkų ir iždo departamento direktorius
tomas.varenbergas@sb.lt
tel. +370 5 2032 200