Company Announcements

Tihase korteriarendusprojekti käivitamine (Tallinn, Eesti)

Source: OMX
Tihase korteriarendusprojekti käivitamine (Tallinn, Eesti)

ASi Merko Ehitus kontserni kuuluv AS Merko Ehitus Eesti on otsustanud alustada Tihase arendusprojekti ehitust, mille raames rajatakse Tallinnas Sõpruse puiestee ja Tihase tänava nurgale kortermajad kokku 46 korteri ja kolme äripinnaga. Kaks ühise maa-aluse korrusega hoonet aadressil Sõpruse pst 26//28  valmivad 2024. aasta esimeses pooles.

Tihase arendusprojekti (merko.ee/tihase) 5-korruseliste B-energiaklassiga hoonete korterite suurused jäävad vahemikku 51–132 ruutmeetrit ja ruutmeetrihinnad algavad 4560 eurost.

Korterite juurde kuuluvad rõdud, lodžad ja/või terrassid, esimesel korrusel täiendab terrassi privaatne hooviala.   Ülemise korruse korteritel on katuseterrassid koos seal paikneva talveaia ja minivälibasseiniga. Eluhoonete juurde kuulub privaatne aiaga piiratud sisehoov puhke- ja mängualadega.

AS Merko Ehitus Eesti (merko.ee) on Eesti juhtiv ehitusettevõte, mis teostab üld-, insener-,  ja elamuehituse töid ning arendab elukondlikku kinnisvara. Parima kvaliteedi tagamiseks haldab Merko korteriarenduse kõiki etappe: kavandamine, projekteerimine, ehitamine, müük ja garantiiaegne teenindus.

Lisainfo: AS Merko Ehitus Eesti projektide arendusdirektor Taavi Kotkas, tel +372 56 805 397.

Urmas Somelar
Finantsüksuse juht
AS Merko Ehitus
Telefon: +372 650 1250
E-post: urmas.somelar@merko.ee

AS Merko Ehitus (group.merko.ee) kontserni ettevõtted arendavad kinnisvara ning ehitavad hooneid ja infrastruktuuri. Loome paremat elukeskkonda ja ehitame tulevikku. Tegutseme Eestis, Lätis, Leedus ja Norras. 2021. aasta lõpu seisuga andis kontsern tööd 670 inimesele ning ettevõtte 2021. aasta müügitulu oli 339 miljonit eurot.

Manused